ČETVRTAK 2. NOVEMBAR
CINEMAFEST Matilda – 17:45, 20:00
Tor: Ragnarok- 15:00, 18:40, 21:15
Tor: Ragnarok 3D – 17:30, 20:00, 22:30
Slagalica strave 8 – 19:10, 21:00
Tragovi u snegu – 16:10, 22:50
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) – 15:15
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D – 17:15
Srećan dan smrti – 18:20
Geostorm – 20:20
Junačine – 22:35
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog – 16:00
Moj mali poni – 15:45
Sneško – 22:10
PETAK 3. NOVEMBAR
CINEMAFEST Muzej čudesa – 20:00
Tor: Ragnarok – 15:00, 18:40, 21:15
Tor: Ragnarok 3D – 17:30, 20:00, 22:30
Slagalica strave 8 – 19:10, 21:00
Tragovi u snegu – 16:10, 22:50
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) – 15:15
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D – 17:15
Srećan dan smrti – 18:20
Geostorm – 20:20
Junačine – 22:35
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog – 16:00
Moj mali poni – 15:45
Matilda – 17:45
Sneško – 22:20
SUBOTA 4. NOVEMBAR
CINEMAFEST Ispod mosta, među stijenama – 20:00
Tor: Ragnarok 3D – 12:30, 17:30, 20:00, 22:30
Tor: Ragnarok- 15:00, 18:40, 21:15
Tragovi u snegu – 16:10, 22:50
Slagalica strave 8 – 19:10, 21:00
Srećan dan smrti – 18:20
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D – 13:15, 15:15, 17:15
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) – 12:15, 14:15
Geostorm – 20:20
Junačine – 22:35
Mali Bugfut (sinhronizovano) 3D – 12:00, 14:00
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog – 16:00
Moj mali poni – 13:45, 15:45
Matilda – 17:45
Sneško – 21:40
NEDELJA 5. NOVEMBAR
CINEMAFEST I to je život- 20:00
Tor: Ragnarok 3D – 12:30, 17:30, 20:00, 22:30
Tor: Ragnarok – 15:00, 18:40, 21:15
Slagalica strave 8 – 19:10, 21:00
Tragovi u snegu – 16:10, 22:50
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) – 12:15, 14:15
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D – 13:15, 15:15, 17:15
Srećan dan smrti – 18:20
Geostorm – 20:20
Junačine – 22:35
Mali Bugfut (sinhronizovano) 3D – 12:00, 14:00
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog – 16:00
Moj mali poni – 13:45, 15:45
Matilda – 17:45
Sneško – 22:20
PONEDELJAK 36. NOVEMBAR
CINEMAFEST Zid – 20:00
Tor: Ragnarok – 15:00, 18:40, 21:15
Tor: Ragnarok 3D – 17:30, 20:00, 22:30
Slagalica strave 8 – 19:10, 21:00
Tragovi u snegu – 16:10, 22:50
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D – 15:15, 17:15
Srećan dan smrti – 18:20
Geostorm – 20:20
Junačine – 22:35
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog – 16:00
Moj mali poni – 15:45
Matilda – 17:45
Sneško – 22:20
UTORAK 7. NOVEMBAR
Tor: Ragnarok – 12:20, 17:30, 20:00, 22:30
Tor: Ragnarok 3D – 18:40, 21:15
Kingsmen: Zlatni krug – 14:50
Slagalica strave 8 – 19:10, 21:00
Tragovi u snegu – 16:10, 22:50
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D – 13:15, 15:15, 17:15
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) – 12:15, 14:15
Srećan dan smrti – 18:20
Geostorm – 20:20
Junačine – 22:35
Mali Bigfut (sinhronizovano) 3D – 14:00
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog – 16:00
Moj mali poni – 12:40
Blejdraner 2049. 3D – 14:40
Matilda – 17:45
Sneško – 22:00
SREDA 8. NOVEMBAR
CINEMAFEST Predgrađe – 20:00
Tor: Ragnarok – 15:00, 18:40, 21:15
Tor: Ragnarok 3D – 17:30, 20:00, 22:30
Slagalica strave 8 – 19:10, 21:00
Tragovi u snegu – 16:10, 22:50
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) – 15:15
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D – 17:15
Srećan dan smrti – 18:20
Geostorm – 20:20
Junačine – 22:35
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog – 16:00
Moj mali poni – 15:45
Matilda – 17:45
Sneško – 22:10